Združenie miet a obcí Slovenska

logo12Medzi našich najvernejších klientov patrí Združenie miest a obcí Slovenska. S touto organizáciou spolupracujeme už od roku 1998 a pravideľne pre nich zabezpečujeme technické riešenia snemov.

Trnavská novéna

Medzi naše top akcie každoročne patrí taktiež trnavská novéna, kde zabezpečujeme komplexné technické riešenia. Na tejto akcii spolupracujeme už od roku 1985.

Akcie

Inštalácie

Spolupracujeme so spoločnosťou Minoxi

minoxiweb1. Župné festivaly kultúry v Krakovanoch – dlhoročná spolupráca , dvojdňové celovečerné/poobedné ozvučenie i za pomoci delay zón, rýchle striedanie hudobných telies počas krátkeho predstavenia moderátormi, dlhoročné skúsenosti s ozvučením folklóru.

2. Výročné programy foklórnych telies FS Trenčan, FS Družba, DFS Kornička, FS LUSK – galavečery a prezentácia dlhoročného pôsobenia folklórnych telies, kompletné ozvučenie Domu Armády v Trenčíne, taktiež za pomoci delay zón pre príjemnejší posluch, využívanie bezdrátových systémov pre väčšie pohodlie účinkujúcich.

3. Bál študentov Ekonomickej Univerzity v Bratislave, každoročné ozvučenie a kompletné koncertné osvetlenie vo viacerých vychytených hotelov v Bratislave. Kompletné technické zabezpečenie a ozvučenie kapiel/spevákov počas kultúrneho programu, či pokračovanie zábavy v podobe reprodokovanej hudby

4. Diskotéky s nadpriemernou technickou vybavenosťou v Krakovanoch a iných destináciach, ozvučením a osvetlením i popredných Slovenských DJov.

5. Benefičné koncerty pre pomoc postihnutých detí – v spolupráci s organizáciou Pomocníček zo Sereďe či pre Mattoni production v Dome umenia v Piešťanoch.

6. Ozvučenie konferencií, vernisáží a pod. s využitím jednoduchých no veľmi účinných aktívnych ozvučovacích systémov s bezdrátovými mikrofónmi , pre maximálne pohodlie a vhodnosť pre danú akciu.

Ozvučovali sme:
Kapely : Smola a Hrušky, Fuera Fondo, Igor Kmeťo, Kmeťoband, Rytmus, Slniečko, Team revival, Borovienka,…
DJs : EKG, Milan Lieskovský, Nifra, Drahosh, B-Complex, Swazyak, Mini Da Minx, DVJ Kukoo,

Ozvučovali sme

Kapely: Smola a Hrušky, Fuera Fondo, Igor Kmeťo, Kmeťoband, Rytmus, Slniečko, Team revival, Borovienka, …

DJs: EKG, Milan Lieskovský, Nifra, Drahosh, B-Complex, Swazyak, Mini Da Minx, DVJ Kukoo, …

Naši partneri

Kontakt

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám odpovieme na prípadné otázky
Kontakt